Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Корисник fr-3“

старото не работи, пише "Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош." Ако некой разбира, мола да го оправи.
(старото не работи, пише "Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош." Ако некой разбира, мола да го оправи.)
 
<div style="float:left;border:solid #99B3FF 1px;margin:1px">
{{Вавилон|1=#4169e1|2=#E0E8FF|3=#99B3FF|4=navy|вј=fr-3|ниво=|јазик=L'utilisateur parle <br>'''[[:Категорија:Корисник fr|Français]] [[:Категорија:Корисник fr-3|niveau avancé]]'''
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#E0E8FF"
[[Категорија:Корисник fr|{{СТРАНИЦА}}]]}}
| style="width:45px;height:45px;background:#99B3FF;text-align:center;font-size:14pt" | '''[[Француски јазик|fr]]-3'''
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em" | L'utilisateur parle <br>'''[[:Категорија:Корисник fr|Français]] [[:Категорија:Корисник fr-3|niveau avancé]]'''.[[Категорија:Корисник fr|{{PAGENAME}}]][[Категорија:Корисник fr-3|{{PAGENAME}}]]
|}</div><noinclude><br clear="all"/>
* [[Шаблон:Корисник fr-2|претходно ниво]]
* [[Шаблон:Корисник fr-4|следно ниво]]
 
</noinclude>
398

уредувања