Разлика помеѓу преработките на „Галиција“

Додадени 62 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
 
{{никулец}}
 
{{Автономни заедници во Шпанија}}
 
[[Категорија:Галиција (Шпанија)| ]]
[[Категорија:Автономни заедници во Шпанија]]