Категорија:Архитектурата во 1903 година: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ред 1:
{{АрхитектураГод|190|3}}
{{Ризница-врскарв|Built in 1903}}
 
[[Категорија:Години во архитектурата]]
 
[[lb:Kategorie:Bauwierker 1903]]