Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Делко (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
с
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Шкендија]]
[[Категорија:Фудбалски клубови од Тетово]]
[[Категорија:Појавено во 1979 година во Македонија]]