Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 19 бајти ,  пред 1 година
с
[[Категорија:Поранешни телевизии во Македонија]]
[[Категорија:Телевизии во Скопје]]
[[Категорија:Појавено во 1993 година во Република Македонија]]
[[Категорија:Престаноци во 2011 година во Македонија]]