Категорија:Спортот во Македонија во 2005 година: Разлика помеѓу преработките

Ја заменувам страницата со '{{МакСпортГод|200|5}}'
Нема опис на уредувањето
(Ја заменувам страницата со '{{МакСпортГод|200|5}}')
Ознака: Заменето
 
{{МакСпортГод|200|5}}
{{Година по категорија
| m = 2
| c = 0
| d = 0
| y = 5
| cat = Спортот во Македонија
| sortkey = Спорт
| in =
| parent = Спортот во Македонија по година
| subcat = Македонија во 2005 година
}}
 
[[Категорија:Спортот во 2005 година по земја|Македонија]]