Категорија:Спортот во Македонија во 2005 година: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ред 7:
| sortkey = Спорт
| in =
| parent = СпортСпортот во Македонија по година
| subcat = Македонија во 2005 година
}}