Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Шахот во 1995 година“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9092131 (translate me))
{{Катпов}}
[[Категорија:1990-тите во шахот]]
{{Година по категорија
[[Категорија:Години во шахот]]
| m = 1
| c = 9
| d = 9
| y = 5
| cat = Шахот
| sortkey = Шах
| in =
[[Категорија:| parent = Години во шахот]]
}}