Категорија:Шахот во 1997 година: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Нова категорија)
 
Нема опис на уредувањето
{{Катпов}}
[[Категорија:1990-тите во шахот]]
{{Година по категорија
[[Категорија:Години во шахот]]
| m = 1
| c = 9
| d = 9
| y = 7
| cat = Шахот
| sortkey = Шах
| in =
[[Категорија:| parent = Години во шахот]]
}}