Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 1920 година“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8130115 (translate me))
{{Катпов}}
[[Категорија:Години во науката]]
{{рв|1920 in science}}
{{Година по категорија
| m = 1
| c = 9
| d = 2
| y = 0
| cat = Науката
| sortkey = Наука
| in =
[[Категорија:| parent = Години во науката]]
}}