Отвори го главното мени

Промени

Одземен 31 бајт ,  пред 1 година
с
 
[[Категорија:Пентагон| ]]
[[Категорија:НационалниАрхитектурата историскиво обележја во1943 Вирџинијагодина]]
[[Категорија:Архитектурата во 1943 година]]