Категорија:Фудбалот во 1932 година: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 24 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8516814 (translate me))
Нема опис на уредувањето
{{Ризница-врскарв|1932 in association football}}
{{годинакат}}
 
{{Година по категорија
[[Категорија:Години во фудбалот]]
|m=1
[[Категорија:1932]]
|c=9
|d=3
|y=2
|cat=Фудбалот
|sortkey=Фудбал
[[Категорија:|parent=Години во фудбалот]]
|subcat=Спортот во 1932 година
}}