Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2001 година“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 30 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8516845 (translate me))
{{Ризница-врскарв|2001 in association football}}
{{годинакат}}
 
{{Година по категорија
[[Категорија:Години во фудбалот]]
|m=2
[[Категорија:2001]]
|c=0
|d=0
|y=1
|cat=Фудбалот
|sortkey=Фудбал
[[Категорија:|parent=Години во фудбалот]]
|subcat=Спортот во 2001 година
}}