Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2010 година“

с
нема опис на уредувањето
с
{{рв|2010 in association football}}
[[Категорија:Спорт во 2010 година]]
{{годинакат}}
[[Категорија:Години во фудбалот]]
{{Година по категорија
|m=2
|c=0
|d=1
|y=0
|cat=Фудбалот
|sortkey=
[[Категорија:|parent=Години во фудбалот]]
|subcat=Спортот во 2010 година
}}