Разлика помеѓу преработките на „Фердинанд II (Арагон)“

с
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Фернандо II Арагонски на Фердинанд II (Арагон))
[[Категорија:Династија Трастамара]]
[[Категорија:Арагонски монарси]]
[[Категорија:КастилскиВладетели монарсина Кастиља]]
[[Категорија:Грофови на Барселона]]
[[Категорија:Монарси од Неапол]]