Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Планини во Македонија“

нема опис на уредувањето
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Висина (м)
! rowspan=11 |
[[File:Šar Mountain, Macedonia.jpg|borderграничник|120pxцентар|200п|Шар Планина]]<br><center>[[Шар Планина]]</center>
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Ранг
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Име