Разлика помеѓу преработките на „Трка околу Полска 2014“

нема опис на уредувањето
с
 
|align=right| 3
|align=right| 5 август
| [[КјељцеКелце]] до [[Жешув]]
| 174 км
| [[Податотека:Plainstage.svg|22п]] || рамна етапа
=== Етапа 3 ===
 
;5 август 2014 — [[КјељцеКелце]] до [[Жешув]], 174 км
 
{|