Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Усмено општење“

нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Усна комуникација на Категорија:Усмено општење без да остави пренасочување: (преку Категориски мајстор))
{{Катпов}}
[[Категорија:Човечка комуникација]]
{{рв|Oral communication}}
 
[[Категорија:Човечка комуникација]]
[[Категорија:Комуникација]]
[[Категорија:Говор]]
[[Категорија:Јазик]]