Западносибирска Низина: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Тундра користејќи го HotCat)
[[Категорија:Шуми во Русија]]
[[Категорија:Географија на Сибир]]
[[Категорија:Географија на ЧелјабинскатаЧељабинската област]]
[[Категорија:Географија на Новосибирската област]]
[[Категорија:Географија на Омската област]]