Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
{{DEFAULTSORT:Јовиќ Стојковска, Гордана}}
[[Категорија:Родени во 1961 година]]
[[Членови на ДПМ]]
[[Категорија:Лесковчани]]
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Српски преведувачи]]
[[Категорија:Македонски Срби]]
[[Членови на ДПМ]]