Разлика помеѓу преработките на „Исцелител (филм)“

Додадени 13 бајти ,  пред 3 години
с
(дополнувања)
* [https://www.slobodnaevropa.mk/a/28864773.html Интервју со Ѓорче Ставрески: „Исцелител“ е филм за уривањето на рационалните вредности]
[[Категорија:Македонски филмови]]
[[Категорија:Филмови од 2017 година]]
[[Категорија:Филмови на Ѓорче Ставрески]]
[[Категорија:Македонски дела од 2017 година]]