Разлика помеѓу преработките на „Јенс Дебишер“

Додадени 66 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
:[[Податотека:MaillotBélgica.PNG|20п]] Национален друмски првак (2014)
:[[Дварс дор Вландерен]] (2016)
| updated = 2531 јануаримарт 2018
}}
 
: 7. [[Дварс дор Вест Вландерен]]
: 8. [[Хале-Ингоигем]]
;2018
: 5. [[Гент-Вевелгем 2018|Гент-Вевелгем]]
{{palmares end}}