Предраг Самарџиски: Разлика помеѓу преработките

Бришење на "DAD_6042_mzt.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Sealle поради: per c:Commons:Deletion requests/Files uploaded by Mkdbasket2014 -.
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(Бришење на "DAD_6042_mzt.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Sealle поради: per c:Commons:Deletion requests/Files uploaded by Mkdbasket2014 -.)
{{Infobox basketball biography
| name = Предраг Самарџиски
| image = DAD 6042 mzt.JPG
| caption = Предраг Самарџиски во 2015 година
| position = [[центар (кошарка)|центар ]]