Разлика помеѓу преработките на „1910“

Одземени 22 бајти ,  пред 2 години
с
wikidata interwiki
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{PAGENAME}} +{{subst:PAGENAME}} & -{{#expr: +{{subst:#expr: & -{{#switch: +{{subst:#switch:))
с (wikidata interwiki)
 
[[Категорија:20 век|01910]]
 
[[nv:1901 – 1950]]
43.100

уредувања