ФК Осогово (Кочани): Разлика помеѓу преработките

Одземени 123 бајти ,  пред 4 години
Бришење на "Fk_osogovo_february_2018.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jcb поради: No permission since 15 March 2018.
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
(Бришење на "Fk_osogovo_february_2018.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jcb поради: No permission since 15 March 2018.)
 
== Состав на тимот ==
 
[[Податотека:Fk osogovo february 2018.jpg|мини|450px|Екипата во февруари 2018 година]]
 
{{Fs start}}