Разлика помеѓу преработките на „Олтар“

Одземени 2 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
(ситна поправка)
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Христијанство]]
[[Категорија:Православие]]
[[Категорија:Црковна архитектура]]
[[Категорија:ПравославиеБогослужба]]