Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Додадени 108 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
:[[Гран Премио ди Лугано]] (2016)
:[[Тре Вали Варезине]] (2016)
| updated = 2521 февруаримарт 2018
}}
 
: 3. Краен пласман [[Трка Дубаи]]
::1. Етапа 4
: 3. [[Курне-Брисел-Курне]]
: 8. [[Омлоп Хет Ниусблад 2018|Омлоп Хет Ниусблад]]
: 9. [[Милано-Сан Ремо 2018|Милано-Сан Ремо]]
{{Palmares end}}