Разлика помеѓу преработките на „Александар Коларов“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|nationalyears2 = 2008–
|nationalcaps1 = 11
|nationalcaps2 = 6872
|nationalgoals1 = 1
|nationalgoals2 = 810
|years3 = 2007–2010
|clubs3 = [[ФК Лацио|Лацио]]
12.512

уредувања