Разлика помеѓу преработките на „Малатија“

Одземени 10 бајти ,  пред 2 години
Бришење на "Gegeo.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Túrelio поради: Copyright violation: As per user:Brimz on the Dutch wikipedia: "afbeelding is
с
(Бришење на "Gegeo.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Túrelio поради: Copyright violation: As per user:Brimz on the Dutch wikipedia: "afbeelding is)
| utc_offset_DST = +3
| official_name = Малатија
| image_skyline = Gegeo.jpg
| image_size = 320px
| image_caption = Поглед кон градот