Разлика помеѓу преработките на „Нефтида“

Додадени 42 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bs:Neftis, hr:Neftis, sh:Neftis
с (Бот Додава: oc:Neftis)
с (Бот Додава: bs:Neftis, hr:Neftis, sh:Neftis)
[[bg:Нефтида]]
[[br:Neftis]]
[[bs:Neftis]]
[[ca:Neftis]]
[[da:Nephthys]]
[[he:נפתיס]]
[[hi:नेफ़्थिस]]
[[hr:Neftis]]
[[hu:Nepthüsz]]
[[it:Nefti]]
[[ro:Nephthys]]
[[ru:Нефтида]]
[[sh:Neftis]]
[[simple:Nephthys]]
[[sr:Нефтис]]
109.264

уредувања