Мате Грујовски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 4 години
→‎Песни: Додадени врски
с (Отстрането уредувањето на 77.28.157.61 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
(→‎Песни: Додадени врски)
Ознаки: Мобилно уредување Уредување од мобилен извршник
* Ах вие, мои луди млади години
* Туѓино јабано
* Јано Јанинке
 
=== Плочи ===
Анонимен корисник