Михаил VI Вринга: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 5 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Починати во 1059 година]]
[[Категорија:Категорија:Византиски императорицареви од 11 век]]
[[Категорија:Православни монарси]]
[[Категорија:Византијци од 11 век]]