Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Одземени 8 бајти ,  пред 2 години
с
(Бришење на "158_Gratianus.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Sealle поради:)
[[Категорија:Родени во 359 година]]
[[Категорија:Починати во 383 година]]
[[Категорија:Римски императорицареви од 4 век]]
[[Категорија:Римски императорски конзули]]
[[Категорија:Погубени римски императори]]