Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Научни писатели“

с
отстранета Категорија:Популарна наука користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{рв|Science writers}} Писатели Категорија:Научни занимањ...)
 
с (отстранета Категорија:Популарна наука користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Научни занимања|Писатели]]
[[Категорија:Писатели]]
[[Категорија:Популарна наука|Писатели]]