Категорија:Загревање: Разлика помеѓу преработките

с
додадена Категорија:Топлина користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Heating}} Категорија:Претворање на енергијата Категорија:Загревање, в...)
 
с (додадена Категорија:Топлина користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Претворање на енергијата]]
[[Категорија:Загревање, вентилација и климатизација]]
[[Категорија:Топлина]]