Пред да се раздени: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 4 години
с
ситна поправка
Нема опис на уредувањето
с (ситна поправка)
| претходна песна = Црно и бело
| следна =
| следна година = 2014
| следна песна = To the sky
}}
 
3.890

уредувања