Јан Мајен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 4 години
с
ситна поправка
с (ситна поправка)
с (ситна поправка)
|accessionEUdate =
|area_rank = {{small|нерангирана}}
|area_magnitude = 1_E10
|area_km2 = 377
|area_sq_mi = <!--Do not remove per [[WP:MOSNUM]]-->
3.887

уредувања