Разлика помеѓу преработките на „Сергеј Милинковиќ-Савиќ“

нема опис на уредувањето
{{Infobox football biography 3
| name = Сергеј
| image = [[File:SergejDnepr-Lazio Milinkovic(2) Savic- копия.pngjpg|250px150px|]]
| image_size = 150px
| caption = Сергеј со репрезентацијата на Србија во 2017
171

уредување