Разлика помеѓу преработките на „Јагода“

Одземени 6 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|image_caption = Јагоди
|regnum = [[Растенија]]
|unranked_divisioкласа = [[Скриеносеменици]]
|unranked_classis = [[Евдикоти]]
|unranked_ordo = [[Розиди]]
Анонимен корисник