Разлика помеѓу преработките на „31 јули (починале)“

Додадени 110 бајти ,  пред 3 години
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2009]] 
|[[Боби Робсон]] — англиски [[фудбал]]ер и тренер.
|-
|valign="top" align="right"|[[2017]] 
|[[Жана Моро]] — француска глумица.
|}