Комисија за односи со верските заедници и религиозни групи: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
| minister2_pfo =
... etc.
| chief1_name = [[ВалентинаДаријан БожиновскаСотировски]] (директор)
| chief1_position =
| chief2_name =