Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Додадени 166 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
:[[Гран Премио ди Лугано]] (2016)
:[[Тре Вали Варезине]] (2016)
| updated = 725 јануарифевруари 2018
}}
 
: 10. [[Трка околу Фландрија 2017|Трка околу Фландрија]]
: 10. [[Гран при Квебек 2017|ГП Квебек]]
;2018
: 3. Краен пласман [[Трка Дубаи]]
::1. Етапа 4
: 8. [[Омлоп Хет Ниусблад 2018|Омлоп Хет Ниусблад]]
{{Palmares end}}