Аспарух: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
{{владетел почеток}}
{{владетел|[[Бугарски владетели|Кнез на Бугарија]]|ок.[[680681]]|[[701]]|-|[[Тервел]]}}
{{владетел крај}}
{{Шаблон:Бугарски владетели}}
3.892

уредувања