Топлина: Разлика помеѓу преработките

Одземен 71 бајт ,  пред 4 години
с
Отстрането уредувањето на 95.180.155.211 (разговор), вратено на последната верзија на Retrohead
с (Отстрането уредувањето на 95.180.155.211 (разговор), вратено на последната верзија на Retrohead)
Ознака: Отповикување
|Камен
|0,84
|840
|}
 
Ја молиме нашата сеси класна да се врати!
[[Категорија:Физика]]
[[Категорија:Физика]]