Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
 
{{Инфокутија за соѕвездие|
name = Cassiopeia |
 
{{Соѕвездија}}
{{Ѕвезди во Касиопеја}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Соѕвездија|Касиопеја]]
[[Категорија:Касиопеја (соѕвездие)| ]]