Рап: Разлика помеѓу преработките

Одземени 172 бајти ,  пред 4 години
с
Отстрането уредувањето на 92.55.82.88 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 92.55.82.88 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
<gallery>
Пример.jpg|Опис1
Пример.jpg|Опис2
</gallery>
<gallery>
<gallery>
Пример.jpg|Опис1
Пример.jpg|Опис2
</gallery>
 
</gallery>
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}