Рап: Разлика помеѓу преработките

Додадени 97 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 77.28.12.88 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot)
Нема опис на уредувањето
<gallery>
<gallery>
Пример.jpg|Опис1
Пример.jpg|Опис2
</gallery>
 
</gallery>
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
Анонимен корисник