Отвори го главното мени

Промени

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
* Запознав многу '''стар''' човек.
* Повеќето мајмуни се '''прекрасни''' суштества кои највеќе ги населуваат '''тропските''' или '''суптропските''' области.
* Онаа жена е доста '''убавагрда''' и '''привлечна'''.
* Фустанот што го носите е навистина '''божествен'''.
}}
2

уредувања