Разлика помеѓу преработките на „Исцелител (филм)“

надворешни врски
(+ синедејс)
(надворешни врски)
== Наводи ==
{{наводи}}
== Надворешни врски ==
 
* [http://iscelitel.mk/ Официјална веб страница на филмот]
* {{IMDb title|7610008|Исцелител}}
[[Категорија:Македонски филмови]]
[[Категорија:Филмови од 2017]]