Разлика помеѓу преработките на „Исцелител (филм)“

+ синедејс
(надополнување на инфокутија)
(+ синедејс)
| cinematography = [[Дејан Димески]]
| distributor = Wide
| released = 9 ноември 2017 (Солунски филмски фестивал)<br /> 19 ноември 2017 ([[Синедејс]])<br />
| country = {{МАК}}<br />{{ГРЦ}}
| runtime = 104 мин.